>

Lazerle Karbon Peeling

Lazerle Karbon Peeling

Lazerle karbon peeling son yıllarda kullanıcıların dikkatini oldukça fazla çeken uygulamalardan biridir. Cildin gençleşmesine, sıkılaşma ve toparlamasına yardımcı olan kimyasal peeling işlemlerine alternatif bir uygulama olan bu uygulamada, kimyasal peeling işlemlerinin dezavantajlarının büyük bir çoğunluğunun minimize edildiğini söylenebilir. 4 mevsim uygulanabilen bu uygulama sonrasında uygulama yapılan ciltte hafif bir kızarıklık oluşabilmekte ve bu kızarıklık kısa bir süre sonra geçebilmektedir. Güneş koruyucu krem kullanarak günlük hayatınıza devam edebilmenize imkan sağlayan carbon peeling uygulaması, cildinizde herhangi bir kabuklanma ve yanık görüntüsüne sebep olmayabilmektedir.
Lazerle Karbon Peeling (soyma) işlemi, Q anahtarlı Nd:yag lazer sistemleri aracılığı ile gerçekleştirilen bir cilt yenileme işlemidir. Cilt yüzeyine sürülen, uygulamaya özel olarak üretilen ve yoğun karbon atomu içeren akışkan yapıdaki sıvının üzerine Q anahtarlı Nd:yag lazer sistemi ile atışlar yapılarak gerçekleştirilir.

Lazerle Karbon Peeling (soyma) işlemi, Q anahtarlı Nd:yag lazer sistemleri aracılığı ile gerçekleştirilen bir cilt yenileme işlemidir