>

Cilt Analizi

Cilt Analizi

Cilt analizi cildin şu anki durumunun detaylı olarak öğrenilebilmesi amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Bu işlem için özel olarak geliştirilen cihazların kullanıldığı bilgisayar destekli analiz sistemiyle ciltteki tüm deformasyonlar ve problemler belirlenerek tedaviye bu veriler ışığında başlanır.

Cilt analizi cildin ihtiyaç duyduğu tedavinin uygulanması aşamasında çok kritik bir öneme sahiptir ve cilt tedavi veya bakımlarının ilk aşamasını oluşturur. Cilt yaşının, cildin alerji durumunun ve cilt tipinin de detaylı olarak incelendiği analizle cilt için en uygun tedavi kolayca belirlenebilmektedir.

Cilt Analizi Nasıl Yapılır?

Cildimiz katmanlardan oluşur. Bizler gözle sadece cilt yüzeyinde meydana gelen deformasyonları görebiliriz. Cilt altı deformasyonların en iyi belirleyicisi ise iyi bir cilt analiz teknolojisidir. Bomtech A-One Smart, cildin ihtiyaç duyduğu bakımı tespit etmemizde bize oldukça detaylı bilgiler ve etkin sonuçlar sunabilmektedir.

Bir cilt analiz sistemi olan Bomtech A-One Smart, gerek cilt altı gerekse cilt yüzeyinde karşılaştığımız deformasyonları tespit etmekle kalmıyor aynı zamanda onları sınıflandırmamıza da yardımcı oluyor. Örneğin, Bomtech A-One Smart ile yaptığımız bir cilt analizinde cilt gözeneklerinin durumunu görmekle kalmıyoruz. Bomtech A-One Smart’ın sağladığı teknoloji ile cilt gözeneklerinin ne derece büyük olduğuna ve nasıl müdahalede bulunmamız gerektiğine de vakıf olabiliyoruz. Bomtech A-One Smart, cilt gözeneklerini boyutlarına ve durumlarına göre renklendiren bir sisteme sahiptir. Bunun yanı sıra Bomtech A-One Smart, başta T bölgesi olmak üzere cildinizdeki sebum dengesini de bizlere göstererek cildinize özel bir bakım protokole belirlememize yardımcı oluyor.

Cilt analizi cildin şu anki durumunun detaylı olarak öğrenilebilmesi amacıyla uygulanan bir yöntemdir.