>

Dermal Dolgu

Dermal Dolgu

Işık dolgusu olarak da bilinen dermal dolgu, gözaltı morluklarında ve torbalanmalarında uygulanan bir cilt bakımı işlemidir. Göz altı torbaları; genel olarak genetik faktörlere bağlı olmakla birlikte; kişilerin yatış pozisyonu, alkol tüketimi ya da uyku düzensizliğine göre de gözlemlenebilmektedir.
Gözaltı torbaları cerrahi müdahale ile alınabilmektedir. Ancak bu işleme gerek kalmadan, ışık dolgusu ile bu torbaların azaltılması mümkündür. 
Güzellik merkezi bünyesinde pek çok kişinin tercih ettiği dermal dolgu; kişilerin yüzüne daha genç ve dinamik bir görünüm kazandırmakta olup, gözaltı morluğu olarak bilinen renk değişimlerini de azaltıcı etkiye sahiptir. 
Bu uygulama gözaltı için tercih edilmekle beraber, yüz bölgesi için de uygundur. Sizin de böyle bir probleminiz bulunuyorsa; merkezimizdeki cilt bakım uzmanlarımızdan destek alabilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.
 

 

Işık dolgusu olarak da bilinen dermal dolgu, gözaltı morluklarında ve torbalanmalarında uygulanan bir cilt bakımı işlemidir.